Распоред консултација

у ЗИМСКОМ семестру школске 2017/2018. год.

Име и презиме Звање Термин консултација
1. др Александра Боричић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
2. др Аница Милошевић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 13:00
3. др Бобан Цветановић Професор струковних студија Среда 12:00 – 13:00
4. др Данијела Златковић Професор струковних студија Уторак 13:00 -14:00
5. др Дејан Благојевић Професор струковних студија Понедељак 11:15 -12:00 Основи електротехнике 1 – КОТ
Четвртак 12:15 – 13:00 Основи електротехнике 1 – СРТ
Уторак 11:15 – 12:00 Електротехника са електроником – ИНИ
Уторак 11:15 – 12:00 Електротехника са електроником – ДРС
Уторак 14:15 – 15:00 Електротехника са електроником – ЗЖС
Среда 11:15 – 12:00 Веб дизајн – СРТ
6. др Дејан Богићевић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 14:00
7. др Драган Перић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
8. др Душан Стефановић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
Четвртак 10:00 -11:00
9. др Зоран Величковић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 15:00
10. др Зоран Миливојевић Професор струковних студија Понедељак 10:00 – 11:00
11. др Милица Цветковић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 14:00
12. др Милош Ристић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
13. др Милош Стојановић Професор струковних студија Петак 10:00 – 11:00
14. др Мирко Косановић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 14:00
15. др Никола Секуловић Професор струковних студија Уторак 17:00 – 18:00
16. др Слађана Живковић Професор струковних студија Четвртак 14:00 – 15:00
17. др Славимир Стошовић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 13:00
18. др Срђан Јовковић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
19. др Станиша Димитријевић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
20. др Томислав Маринковић Професор струковних студија Понедељак 11:00 – 13:00
21. др Биљана Милутиновић Предавач Понедељак 12:00 – 14:00
Уторак 12:00 -14:00
22. др Младен Томић Предавач Понедељак 11:00 – 12:00
23. мр Александра Маринковић Предавач Петак 12:00 – 14:00
24. мр Виолета Стојановић Предавач Среда 12:00 – 13:00
25. мр Данијела Алексић Предавач Четвртак 16:00 – 17:00
26. мр Нада Стојановић Предавач Понедељак 13:00 – 14:00
27. мр Наташа Савић Предавач Уторак 12:00 – 13:00
28. мр Слађана Недељковић Предавач Уторак 12:00 – 13:00
29. мр Даница Милошевић Асистент Петак 12:00 – 13:00
30. Владимир Поповић Асистент Четвртак 14:00 – 15:00
31. Душан Радосављевић Асистент Четвртак 11:00 – 12:00
32. Милан Павловић Асистент Четвртак 12:00 -13:00
33. Милан Протић Асистент Уторак 13:00 -14:00
34. Немања Петровић Асистент Уторак 12:00 – 13:00
35. Симона Смиљковић Асистент Уторак 14:00 -15:00
36. др Наташа Нешић Сарадник у настави Понедељак 13:00 – 14:00
Среда 17:00 – 18:00
37. Јелена Бијелић Сарадник у настави Понедељак 15:00 – 16:00
38. Милан Савић Сарадник у настави Петак 12:00 – 13:00
39. Милан Станковић Сарадник у настави Четвртак 10:00 -12:00
40. Милош Косановић Сарадник у настави Среда 10:00 – 12:00
41. Милош Стошић Сарадник у настави Четвртак 12:00 -14:00
42. Наталија Тошић Сарадник у настави Четвртак 12:00 -13:00
43. Ненад Стојковић Сарадник у настави Уторак 16:00 – 17:00
44. Петар Ђекић Сарадник у настави Понедељак 12:00 – 13:00