Распоред консултација

у летњем семестру школске 2018/2019. год.

1. др Александра Боричић Професор струковних студија Понедељак 14:00 – 15:00
2. др Аница Милошевић Професор струковних студија Четвртак 14:00 – 15:00
3. др Бобан Цветановић Професор струковних студија Среда 13:00 – 14:00
4. др Данијела Златковић Професор струковних студија Среда 14:00 – 15:00
5. др Дејан Благојевић Професор струковних студија Среда 13:00 – 15:00
6. др Дејан Богићевић Професор струковних студија Среда 11:00 – 12:00
7. др Душан Стефановић Професор струковних студија Уторак 14:00 – 15:00
8. др Зоран Величковић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 13:00
9. др Зоран Миливојевић Професор струковних студија Понедељак 10:00 – 11:00
10. др Милица Цветковић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
11. др Милош Ристић Професор струковних студија Среда 10:00 – 11:00
12. др Милош Стојановић Професор струковних студија Понедељак 14:00 – 15:00
13. др Мирко Косановић Професор струковних студија Понедељак 10:00 – 11:00
14. др Никола Секуловић Професор струковних студија Четвртак 14:00 – 15:00
15. др Слађана Живковић Професор струковних студија Среда 13:00 – 14:00
16. др Славимир Стошовић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
17. др Срђан Јовковић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 13:00
18. др Станиша Димитријевић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
19. др Биљана Милутиновић Предавач Уторак 13:00 – 14:00
20. др Наташа Нешић Предавач Четвртак 12:00 – 13:00
21. др Наташа Савић Предавач Петак 12:00 – 13:00
22. др Ненад Стојковић Предавач Понедељак 10:00 – 11:00
23. др Петар Ђекић Предавач Уторак 11:00 – 12:00
24. мр Александра Маринковић Предавач Понедељак 15:00 16:00, Среда 16:00 – 17:00, Петак 15:00 – 16:00
25. мр Виолета Стојановић Предавач Четвртак 13:00 – 14:00
26. мр Данијела Алексић Предавач Понедељак 12:00 – 13:00
27. мр Слађана Недељковић Предавач Четвртак 14:00 – 15:00
28. мр Даница Милошевић Предавач Понедељак 13:00 – 14:00
29. др Душан Радосављевић Асистент Понедељак 11:00 – 12:00
30. Владимир Поповић Асистент Четвртак 13:00 – 14:00
31. Милан Павловић Асистент Петак 13:00 – 14:00
32. Милан Протић Асистент Уторак 13:00 – 14:00, Среда 13:00 – 14:00
33. Немања Петровић Асистент Уторак 11:00 – 12:00
34. Јелена Бијелић Асистент Четвртак 12:00 – 13:00
35. Наталија Тошић Асистент Среда 10:00 – 11:00
36. Милан Савић Асистент Четвртак 12:00 – 13:00
37. Јован Мишић Сарадник у настави Среда 11:00 – 12:00
38. Никола Костић Сарадник у настави