Raspored konsultacija

u LETNJEM semestru školske 2017/2018. god.

Ime i prezime Zvanje Termin konsultacija
1. dr Aleksandra Boričić Profesor strukovnih studija Ponedeljak 14:00 – 15:00
Utorak 14:00 – 15:00
2. dr Anica Milošević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
3. dr Boban Cvetanović Profesor strukovnih studija Sreda 13:00 – 14:00
4. dr Danijela Zlatković Profesor strukovnih studija Utorak 10:00 – 11:00
5. dr Dejan Blagojević Profesor strukovnih studija Utorak 12:00 – 13:00 Obnovljivi disperzni izvori napajanja
Sreda 12:00 – 13:00 Osnovi elektrotehnike 2
6. dr Dejan Bogićević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 13:00
7. dr Dragan Perić Profesor strukovnih studija Sreda 10:00 – 11:00
8. dr Dušan Stefanović Profesor strukovnih studija Ponedeljak 11:00 – 12:00
9. dr Zoran Veličković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
10. dr Zoran Milivojević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 10:00 – 11:00
11. dr Milica Cvetković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
12. dr Miloš Ristić Profesor strukovnih studija Ponedeljak 16:00 – 17:00
Četvrtak 13:00 – 14:00
13. dr Miloš Stojanović Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 13:00
14. dr Mirko Kosanović Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 14:00
Utorak 12:00 – 14:00
15. dr Nikola Sekulović Profesor strukovnih studija Sreda 17:00 – 18:00
16. dr Slađana Živković Profesor strukovnih studija Petak 10:00 – 11:00
17. dr Slavimir Stošović Profesor strukovnih studija Sreda 13:00 – 14:00
18. dr Srđan Jovković Profesor strukovnih studija Sreda 12:00 – 13:00
19. dr Staniša Dimitrijević Profesor strukovnih studija Utorak 14:00 – 15:00
20. dr Tomislav Marinković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 13:00
21. dr Biljana Milutinović Predavač Utorak 13:00 – 14:00
22. dr Nataša Nešić Predavač Utorak 14:00 – 15:00
23. dr Nenad Stojković Predavač Utorak 10:00 – 11:00
24. dr Petar Đekić Predavač Utorak 13:00 – 14:00
25. mr Aleksandra Marinković Predavač Utorak 14:00 – 15:00
26. mr Violeta Stojanović Predavač Sreda 12:00 – 13:00
27. mr Danijela Aleksić Predavač Ponedeljak 10:00 – 11:00
28. mr Nada Stojanović Predavač Petak 14:00 – 15:00
29. dr Nataša Savić Predavač Petak 14:00 – 15:00
30. mr Slađana Nedeljković Predavač Petak 10:00 – 11:00
31. mr Danica Milošević Asistent Utorak 12:00 – 13:00
32. Vladimir Popović Asistent Sreda 15:00 – 16:00
33. Dušan Radosavljević Asistent Četvrtak 13:00 – 14:00
34. Milan Pavlović Asistent Petak 13:00 – 14:00
35. Milan Protić Asistent Utorak 14:00 – 15:00
Sreda 15:00 – 16:00
36. Nemanja Petrović Asistent Četvrtak 11:00 – 12:00
37. Simona Smiljković Asistent Petak 12:00 – 13:00
38. Jelena Bijelić Asistent Četvrtak 14:00 – 15:00
39. Milan Savić Saradnik u nastavi Četvrtak 12:00 – 13:00
40. Milan Stanković Saradnik u nastavi Četvrtak 14:00 – 15:00
41. Miloš Kosanović Saradnik u nastavi Ponedeljak 10:00 – 12:00
42. Miloš Stošić Saradnik u nastavi Petak 11:00 – 13:00
43. Natalija Tošić Saradnik u nastavi Sreda 10:00 – 11:00