Raspored konsultacija

u ZIMSKOM semestru školske 2017/2018. god.

Ime i prezime Zvanje Termin konsultacija
1. dr Aleksandra Boričić Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
2. dr Anica Milošević Profesor strukovnih studija Utorak 12:00 – 13:00
3. dr Boban Cvetanović Profesor strukovnih studija Sreda 12:00 – 13:00
4. dr Danijela Zlatković Profesor strukovnih studija Utorak 13:00 -14:00
5. dr Dejan Blagojević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 11:15 -12:00 Osnovi elektrotehnike 1 – KOT
Četvrtak 12:15 – 13:00 Osnovi elektrotehnike 1 – SRT
Utorak 11:15 – 12:00 Elektrotehnika sa elektronikom – INI
Utorak 11:15 – 12:00 Elektrotehnika sa elektronikom – DRS
Utorak 14:15 – 15:00 Elektrotehnika sa elektronikom – ZŽS
Sreda 11:15 – 12:00 Veb dizajn – SRT
6. dr Dejan Bogićević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 14:00
7. dr Dragan Perić Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
8. dr Dušan Stefanović Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
Četvrtak 10:00 -11:00
9. dr Zoran Veličković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 15:00
10. dr Zoran Milivojević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 10:00 – 11:00
11. dr Milica Cvetković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 14:00
12. dr Miloš Ristić Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
13. dr Miloš Stojanović Profesor strukovnih studija Petak 10:00 – 11:00
14. dr Mirko Kosanović Profesor strukovnih studija Ponedeljak 12:00 – 14:00
15. dr Nikola Sekulović Profesor strukovnih studija Utorak 17:00 – 18:00
16. dr Slađana Živković Profesor strukovnih studija Četvrtak 14:00 – 15:00
17. dr Slavimir Stošović Profesor strukovnih studija Utorak 12:00 – 13:00
18. dr Srđan Jovković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
19. dr Staniša Dimitrijević Profesor strukovnih studija Ponedeljak 13:00 – 14:00
20. dr Tomislav Marinković Profesor strukovnih studija Ponedeljak 11:00 – 13:00
21. dr Biljana Milutinović Predavač Ponedeljak 12:00 – 14:00
Utorak 12:00 -14:00
22. dr Nataša Nešić Predavač Ponedeljak 13:00 – 14:00
Sreda 17:00 – 18:00
23. mr Aleksandra Marinković Predavač Petak 12:00 – 14:00
24. mr Violeta Stojanović Predavač Sreda 12:00 – 13:00
25. mr Danijela Aleksić Predavač Četvrtak 16:00 – 17:00
26. mr Nada Stojanović Predavač Ponedeljak 13:00 – 14:00
27. dr Nataša Savić Predavač Utorak 12:00 – 13:00
28. mr Slađana Nedeljković Predavač Utorak 12:00 – 13:00
29. mr Danica Milošević Asistent Petak 12:00 – 13:00
30. Vladimir Popović Asistent Četvrtak 14:00 – 15:00
31. Dušan Radosavljević Asistent Četvrtak 11:00 – 12:00
32. Milan Pavlović Asistent Četvrtak 12:00 -13:00
33. Milan Protić Asistent Utorak 13:00 -14:00
34. Nemanja Petrović Asistent Utorak 12:00 – 13:00
35. Simona Smiljković Asistent Utorak 14:00 -15:00
36. Jelena Bijelić Saradnik u nastavi Ponedeljak 15:00 – 16:00
37. Milan Savić Saradnik u nastavi Petak 12:00 – 13:00
38. Milan Stanković Saradnik u nastavi Četvrtak 10:00 -12:00
39. Miloš Kosanović Saradnik u nastavi Sreda 10:00 – 12:00
40. Miloš Stošić Saradnik u nastavi Četvrtak 12:00 -14:00
41. Natalija Tošić Saradnik u nastavi Četvrtak 12:00 -13:00
42. dr  Nenad Stojković Saradnik u nastavi Utorak 16:00 – 17:00
43. dr Petar Đekić Saradnik u nastavi Ponedeljak 12:00 – 13:00