Мапа сајта  

E-mail
Facebook Twitter YouTube YouTube

ОСНОВНЕ

СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

ИНИ
ДРС
КОТ
СРТ
ГРИ
ЗПП

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

(акредитовано 2014.)

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ СТРУКОВНЕ СТУДИЈЕ

(акредитовано 2008.)

 

РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА

 

Распоред конултација у ЛЕТЊЕМ семестру школске 2016/2017. год.

 

 

Име и презиме

Звање

Термин консултација

  1.

 др Александра Боричић

Професор струковних студија

Петак 12:00 - 13:00

  2.

 др Аница Милошевић

Професорструковних студија

Понедељак 12:00 - 13:00

  3.

 др Бобан Цветановић

Професор струковних студија

Уторак 13:00 - 14:00

  4.

 др Данијела Златковић

Професорструковних студија

Уторак 12:00 - 13:00

  5.

 др Дејан Благојевић

Професорструковних студија

Понедељак 12:00 - 13:00 - ОЕТ1/ОЕТ2/WEB дизајн
Петак 12:00 - 13:00 - Електротехника са електроником/ Обновљиви дисперзни извори напајања

  6.

 др Дејан Богићевић

Професор струковних студија

Понедељак 12:00 - 14:00

  7.

 др Драган Перић

Професор струковних студија

Понедељак 12:00 - 13:00

  8.

 др Душан Стефановић

Професор струковних студија

Понедељак 13:00 - 14:00

  9.

 др Зоран Величковић

Професор струковних студија

Понедељак 12:00 - 13:00

10.

 др Зоран Миливојевић

Професор струковних студија

Понедељак 10:00 - 11:00

11.

 др Мирко Косановић

Професор струковних студија

Понедељак 12:00 - 14:00

12.

 др Никола Секуловић

Професор струковних студија

Среда 14:00 - 15:00

13.

 др Слађана Живковић

Професор струковних студија

Четвртак 10:00 - 11:00

 14. 

 др Срђан Јовковић

Професор струковних студија

Четвртак 10:00 - 12:00

15.

 др Станиша Димитријевић

Професор струковних студија

Среда 12:00 - 13:00

16.

 др Томислав Маринковић

Професор струковних студија

Понедељак 12:00 - 14:00

17.

 др Милица Цветковић

Предавач

Понедељак 12:00 - 13:00

18.

 др Милош Стојановић

Предавач

Понедељак 18:00 - 19:00

19.

 др Младен Томић

Предавач

Четвртак 16:00 - 17:00

20.

 др Славимир Стошовић

Предавач

Среда 14:00 - 15:00

21.

 мр Александра Маринковић

Предавач

Уторак 13:00 - 14:00

22.

 мр Виолета Стојановић

Предавач

Уторак 12:00 - 13:00

23.

 мр Данијела Алексић

Предавач

Уторак 12:00 - 13:00

24.

 мр Милош Ристић

Предавач

Понедељак 12:00 - 13:00

25.

 мр Нада Стојановић

Предавач

Уторак 13:00 - 14:00

26.

 мрНаташа Савић

Предавач

Четвртак 14:00 - 15:00

27.

 мр Слађана Недељковић

Предавач

Петак 10:00 - 11:00

28.

 др Биљана Милутиновић

Асистент

Понедељак 12:00 - 14:00
Четвртак 11:00 - 12:00

29.

 мр Даница Милошевић

Асистент

Уторак 10:00 - 12:00

30.

 Душан Радосављевић

Асистент

Уторак 12:00 - 13:00

31.

 Милош Косановић

Асистент

Понедељак 12:00 - 14:00

32.

 Милан Станковић

Асистент

Среда 13:00 - 14:00

33.

 Наташа Нешић

Асистент

Среда 14:00 - 15:00

34.

 Ненад Стојковић

Асистент

Понедељак 15:00 - 16:00

35.

 Симона Смиљковић

Асистент

Среда 13:00 - 14:00

36.

 Петар Ђекић

Асистент

Уторак 12:00 - 13:00

37.

 Владимир Поповић

Асистент

Среда 11:00 - 12:00

38.

 Марија Потић Николић

Асистент

-

39.

 Милан Павловић

Асистент

Уторак 12:00 - 13:00

40.

 Немања Петровић

Асистент

Четвртак 15:00 - 16:00

41.

 Милан Протић

Сарадник у настави

Уторак 13:00 - 14:00

42.

 Наталија Тошић

Сарадник у настави

Уторак 12:00 - 14:00

43.

 Јелена Бијелић

Сарадник у настави

Четвртак 14:00 - 15:00

44.

 Милан Савић

Сарадник у настави

Четвртак 12:00 - 13:00

45.

 Милош Стошић

Сарадник у настави

Среда 13:00 - 14:00

 

 

 

Фебруар, 2017. године.

 

Copyright© Висока техничка школа струковних студија, Александра Медведева 20, 18000 Ниш