ОБАВЕШТЕЊЕ – 1. КОЛОКВИЈУМСКА НЕДЕЉА У ЗИМСКОМ СЕМЕСТРУ ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

Због тренутне епидемиолошке ситуације у Републици Србији са вирусом Covid-19 и заштите студената и особља Академије одлучено је да колоквијумска недеља не буде по усвојеном календару рада за 2021/2022. школску године већ ће се организовати према следећем распореду:

• Од 8. до 13. новембра 2021. године колоквијумска недеља ће се организовати за студенте на основним струковним студијама на студијским програмима: Индустријско инжењерство, Друмски саобраћај и Заштита животне средине,
  • Од 15. до 19. новембра 2021. године колоквијумска недеља ће се организовати за студенте на мастер струковним студијама на свим студијским програмима,
  • Од 22. до 26. новембра 2021. године колоквијумска недеља ће се организовати за студенте на основним струковним студијама на студијским програмима: Комуникационе технологије, Савремене рачунарске технологије и Грађевинско инжењерство.

Студијски програми који не полажу колоквијуме у наведеној недељи имају наставу по онлајн принципу.
Колоквијуми ће се организовати у Одсеку Ниш према распореду који ће накнадно бити објављен.