ОБАВЕШТЕЊЕ – ванредни мартовски испитни рок

Право полагања испита у ванредном мартовском испитном року имају сви студенти на основним студијама, а студенти на специјалистичким струковним студијама који су уписани у школској 2016/2017. години.

Ванредни мартовски испитни рок одржаће се у суботу 31. марта 2018. године, и то:

– за испите из прве године у 9 часова;
– за испите  из друге и треће године у 12 часова.

У ванредном мартовском року студенти могу полагати само један испит, а апсолветни могу полагати два испита  (један од 9 а други од 12 часова).

Испитне пријаве подносе се служби за студентска питања од 27. 28. и 29. марта 2018. године и то:
– када се полаже цео испит подноси се испитна пријава у вредности од 2.000,00 динара,
– када се полаже допуна до 30 бодова (потребних за полагање испита) подноси се испитна пријава (црвена) у вредности од 1000 динара, са назнаком «допуна».

Због организације испита није могуће пријавити испит на дан полагања.