ОБАВЕШТЕЊЕ за оверу зимског и упис летњег семестра у школској 2017/2018. години за основне струковне студије

Овера зимског и упис летњег семестра вршиће се од 15. до 18. јануара 2018. године у времену од 9 до 13 часова.
Студент може да изврши оверу зимског и упис летњег семестра у школској 2017/2018. години ако у индексу има потписе предметних наставника и сарадника о обављеним предиспитним обавезама присуствовања настави и вежбама из предмета који су извођени у зимском семестру.
Студент може да добије потпис предметног наставника, односно сарадника за присуство настави и вежбама уколико нема више од седам изостанака у току семестра.
За 12 до 15 доласка студент добија максимални број поена за активно присуство настави, а за мањи број долазака сразмерно и мањи број поена.
Студент који има више од седам неоправданих изостанака може извршити административну оверу семестра уз плаћање накнаде за административну оверу у износу од 1.000,00 динара по предмету за који није добио потпис предметног наставника.
Уплата се врши на жиро рачун Школе.
Студент који има више од седам оправданих изостанака у току семестра и има оправдања за своја одсуства подноси молбу на шалтеру студентске службе за административну оверу са приложеним доказима о оправдању одсуства да би могао да овери семестар и пријави испите.
Уколико се овера семестра не изврши у предвиђеном року, студент може оверити семестар после рока уз административну таксу од 2.000,00 динара.
Овера зимског и упис летњег семестра обавезна је за све студенте основних струковних студија (и за студенте који обнављају годину и апсолвете).

За оверу зимског и упис летњег семестра студент на буџету подноси се:
– Индекс са потписима предметних наставника;
– Један образац ШВ-20, купује се у скриптарници Школе (попуњен);
– Један образац семестралног листа, купује се у скриптарници Школе (попуњен);
 – Анкета (попуњава се online према упутствуи обавезна је за све студенте који су уписали текућу годину осим за студенте који су обновили годину и апсолвенте;
– Семестрална уплата у износу од 750,00 динара на жиро рачун школе.

За оверу зимског и упис летњег семестра студент који сам плаћа школарину подноси:
– Индекс са потписима предметних наставника;
– Један образац ШВ-20, купује се у скриптарници Школе (попуњен);
– Један образац семестралног листа, купује се у скриптарници Школе (попуњен);
– Анкета (попуњава се online према упутству) и обавезна је за све студенте који су уписали текућу годину осим за студенте који су обновили годину и апсолвенте;
– Семестрална уплата у износу од 950,00 динара на жиро рачун школе;
– Све доспеле рате школарине.