ОТВОРЕН ЈЕ КОНКУРС ЗА СТУДЕНТЕ МЕНТОРЕ

ВТШ Ниш расписује  конкурс за студенте менторе који ће у наредној години радити на побољшању комуникације са млађим колегама који су ове године уписали прву годину основних студија на ВТШ Ниш.

Међу првим обавезама будућих ментора биће учешће у организацији дана „Отварање дворишта“ када ће се нове колеге упознати са оним што Школа нуди. Касније ангажовање студента ментора биће пружање подршке студентима бруцошима и ангажовање на унапређењу академске и професионалне способности бруцоша у правцима које бруцош жели.

Пријаве за менторство ће трајати до понедељка, 8.10.2018. године.

Сви заинтересовани студенти се могу пријавити слањем попуњеног формулара на mentor@vtsnis.edu.rs са насловом “ПРИЈАВА ЗА МЕНТОРСТВО”.
Назив документа треба да гласи “Име_презиме” у складу с именом и презименом кандидата.