Распоред консултација

у зимском семестру школске 2019/2020. год.

1. др Александра Боричић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 14:00
2. др Аница Милошевић Професор струковних студија Четвртак 14:00 – 15:00
3. др Бобан Цветановић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
4. др Данијела Златковић Професор струковних студија Уторак 10:00 – 11:00
5. др Дејан Благојевић Професор струковних студија Среда 13:00 – 14:00
6. др Дејан Богићевић Професор струковних студија Уторак 11:00 – 12:00
7. др Душан Стефановић Професор струковних студија Уторак 13:00 – 14:00
8. др Зоран Величковић Професор струковних студија Среда 14:00 – 15:00
9. др Зоран Миливојевић Професор струковних студија Понедељак 10:00 – 11:00
10. др Милица Цветковић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 13:00
11. др Милош Ристић Професор струковних студија Среда 11:00 – 12:00
12. др Милош Стојановић Професор струковних студија Понедељак 12:00 – 13:00
13. др Мирко Косановић Професор струковних студија Понедељак 10:00 – 11:00
14. др Никола Секуловић Професор струковних студија Четвртак 14:00 – 15:00
15. др Слађана Живковић Професор струковних студија Среда 14:00 – 15:00
16. др Славимир Стошовић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
17. др Срђан Јовковић Професор струковних студија Уторак 12:00 – 14:00
18. др Станиша Димитријевић Професор струковних студија Понедељак 13:00 – 14:00
19. др Биљана Милутиновић  Виши предавач Уторак 12:00 – 13:00
20. др Душан Радосављевић  Виши предавач Уторак 12:00 – 13:00
21. др Наташа Нешић  Виши предавач Уторак 10:00 – 11:00
22. др Ненад Стојковић  Виши предавач Уторак 11:00 – 12:00
23. др Петар Ђекић  Виши предавач Уторак 13:00 – 14:00
24. др Наташа Савић Виши предавач Среда 10:00 – 11:00
25. мр Александра Маринковић Предавач Петак 16:00 – 17:00
Уторак 10:00 – 11:00
26. Милан Станковић Предавач Среда 14:00 – 15:00
27. мр Виолета Стојановић Предавач Среда 12:00 – 13:00
28. мр Данијела Алексић Предавач Понедељак 15:00 – 16:00
29.  мр Даница Милошевић Предавач Понедељак 13:00 – 14:00
30. мр Слађана Недељковић Предавач Четвртак 15:00 – 16:00
31. Јелена Бијелић Асистент Четвртак 12:00 – 13:00
32. Владимир Поповић Асистент Четвртак 13:00 – 14:00
33. Милан Павловић Асистент Понедељак 09:00 – 10:00
34. Милан Протић Асистент Понедељак 12:00 – 13:00
Среда 13:00 – 14:00
35. Милан Савић Асистент Среда 12:00 – 13:00
36. Наталија Тошић Асистент Среда 10:00 – 11:00
37. Немања Петровић Асистент Среда 11:00 – 12:00
38. Јелена Николић Сарадник у настави Понедељак 12:00 – 14:00
39. Јован Мишић Сарадник у настави Петак 11:00 – 12:00
40. Душан Коцић Сарадник у настави Уторак 13:00 – 14:00
Четвртак 13:00 – 14:00
41. Никола Васић Сарадник у настави Среда 12:00 – 13:00
42. Никола Костић Сарадник у настави Понедељак 13:00 – 14:00